حریم خصوصی
مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) ضمن تاکید بر حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران محترم به اطلاع می رساند جهت صدور و شارژ آنلاین ارمغان کارت، ثبت نام و پیگیری دوره های آموزشی، ثبت پیشنهادات و انتقادات و یا استفاده از برخی امکانات سایت مشخصات فردی کاربران را درخواست نموده تا بتواند به بهترین نحو ممکن خدمات امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.از آنجا که کلیه فعالیت های مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک می باشد و طی آن بنا به درخواست کاربر گرامی فاکتور رسمی و گواهی ثبت در ارزش افزوده صادر می گردد. لذا از این رو وارد کردن مشخصات شخصی افراد (مانند نام و نام خوانوادگی کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای افراد حقوقی ) الزامی می باشد. ضمناً کلیه مشخصاتی که کاربر گرامی در پروفایل خود ثبت نماید مورد تایید می باشد و برای مکاتبات از آن استفاده می گردد. بنابراین درج صحیح آدرس ایمیل ، مشخصات فردی و شماره های تماس توسط کاربر گرامی به منزله مورد تایید بودن صحت آنان می باشد و در صورتی که موارد فوق به صورت کامل و صحیح درج نشده باشد مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) می تواند اطلاعات تکمیلی و بیشتری از ایشان درخواست نماید. ضمناً مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) می تواند جهت ارتباط هرچه بهتر با مشتریان و اطلاع رسانی برنامه های مجموعه، خدمات و ارائه سرویس های ویژه مختص کاربران به اعضا محترم سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
نکته مهم:
کاربران محترم توجه داشته باشید سر شماره های ۱۰۰۰۰۰۰۵۱۳۶۰۰۷ و ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۳۶۰۰۷ شماره هایی هستند که مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) جهت تبادل با کاربران و مشتریان خود به صورت پیامک در ارتباط می باشد. در صورت ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان با هر سرشماره دیگری غیر از شماره های فوق تخلف و سوء استفاده از نام مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) بوده و در صورت دریافت چنین پیامی مراتب را حتما ً از طریق ارسال ایمیل به نشانی info@armaghanpool.com و یا شماره تماس ۳۶۰۰۷-۰۵۱ اطلاع رسانی نمایید. مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) در صورتی که نقدها، نظرات، و پیشنهادات ارسالی کاربران به مجموعه متضاد با قوانین سایت باشد مجموعه آنان را ویرایش و یا جهت عدم نمایش مطلب اقدام می نماید. همچنین در صورتی که پیام های ارسالی مصادیق محتوای مجرمانه باشد مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) می تواند اطلاعات ثبت شده کاربر را جهت پیگرد قانونی استفاده کند. کاربران گرامی ضمن استفاده از خدمات سایت مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) اعلام می دارد حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنرا در چهارچوب موارد فوق الذکر به مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نماید. ضمناً حفظ و نگهداری مشخصات کاربری و رمز عبور کاربران بر عهده خود شخص بوده و مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) کلیه مشخصات کاربران را محرمانه می داند و فقط با حکم مراجع قضائی و یا اداری صالحه و طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار می دهد و در این مورد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت توسط مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایند. همچنین مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) تمام تلاش خود را می نماید تا پروتکل، سرور و لایه های امین خود را به بهترین نحو ممکن مدیریت کند تا از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری به عمل آورد و در صورتی که هرگونه مشکل و سوء استفاده در این خصوص به بار آید مجموعه حق اعتراض و پیگیری را از طریق مراجع قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد.
درباره ما
پرسش‌های متداول
تعرفه های ورودی
شرایط استفاده
برنامه فعالیت
Instagram
Telegram
آئین نامه انضباطی
تور مجازی
چارت سازمانی
خدمات مجموعه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کپی رایت © تمامی حقوق برای شرکت ارمغان آستارائی ( مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ) محفوظ است. حریم خصوصی |  قوانین و مقررات |  ثبت شکایات