مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان (شرکت ارمغان آستارائی) با هدف گسترش فضاهای ورزشی و پر نمودن اوقات فراغت جوانان و خانواده های محترم در زمینی به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع و با زیر بنای نزدیک به ۸۰۰۰ متر مربع از ابتدای سال ۱۳۷۴ شروع به ساخت و در سال ۱۳۷۸ به پایان رسید.

در فاز اول از مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان دو استخر سرپوشیده ویژه آقایان و بانوان به صورت همزمان و همچنین استخر روباز ویژه تابستان مورد بهره برداری قرار گرفت که پس از حمایت و استقبال شما میهمانان گرامی فاز دوم آن که راه اندازی آکادمی سلامت ویژه آقایان و بانوان بود درسال ۱۳۹۴ کلید خورد و پس از گذشت یکسال و در سال ۱۳۹۵ مورد بهره برداری گرفت.

در فاز سوم بهره برداری از مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان که در سال ۱۳۹۶ آغاز گردید ساخت آکادمی تخصصی ویژه کودک و نوجوان و همچنین بازسازی و راه اندازی مجدد مجموعه روباز با قابلیت استفاده در تمامی فصول سال جهت رفاه حال شما عزیزان در سال ۱۳۹۷ فعال و افتتاح گردید.

ما بر آن شدیم که با شعار ارمغان ما سلامت و امنیت شماست علاوه بر ایجاد ساعاتی خوش و تفریحی مناسب سرانه ورزش خانواده های محترم را بالا برده و باعث نشاط برای شما عزیزان شویم.

مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ( شرکت ارمغان آستارائی ) با هدف دسترسی آسان تر شما میهمانان گرامی به خدمات مجموعه، ثبت نام اینترنتی ارمغان کارت را راه اندازی نموده است. ( جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ارمغان کارت مراجعه نمائید. )

ارمغان ما سلامت و امنیت شماست

 
درباره ما
پرسش‌های متداول
تعرفه های ورودی
شرایط استفاده
برنامه فعالیت
Instagram
Telegram
آئین نامه انضباطی
تور مجازی
چارت سازمانی
خدمات مجموعه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کپی رایت © تمامی حقوق برای شرکت ارمغان آستارائی ( مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ) محفوظ است. حریم خصوصی |  قوانین و مقررات |  ثبت شکایات