مجموعه آبی سرپوشیده آقایان با ابعادی دارای 25 در 12 متر ( ابعاد استاندار ) می باشد که عمق آن در قسمت کم عمق 1 متر 20 سانتی متر و در قسمت عمیق به 2 متر 70 سانتی متر می رسد.
استخر سر پوشیده بانوان که به صورت فانتزی طراحی شده است و حداکثر عمق آن در قسمت عمیق به 2 متر 50 سانتی متر می رسد.
★ سونا خشک تأثیر فوری بر روی دستگاه قلب و عروق می گذارد و باعث عملکرد تسریع خون رسانی به بافت های بدن می گردد.
★ سونا خشک باعث باز شدن منافذ پوستی و مویرگ ها می شود و همچنین عملکرد تنفسی فرد را بهبود می بخشد.
★ دمای معمول در سونا خشک بین 80 تا 130 درجه سانتی گراد می باشد، همچنین سونا خشک برای کودکان توصیه نمی شود.
★ همچنین سونا خشک به افراد در رهایی از استرس کمک کرده و باعث شادابی فرد می شود.
از فواید سونا بخار می توان به بهبود جریان خون، کاهش فشار خون، کاهش استرس، رفع گرفتگی بینی، بهبود سلامت پوست، کمک به ریکاوری بعد از ورزش، کالری سوزی و تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد.
دمای سونا بخار حدود 50 درجه سانتی گراد می باشد، همچنین سونا بخار بهترین درمان برای مشکلات تنفسی از قبیل: برونشیت، لارنژیت، سینوزیت و تنگی نفس است.
از جکوزی به منظور رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می شود. ماساژ در زیر آب از روش های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوان ها می باشد.
دمای حوضچه آبسرد به طور معمول 20 درجه سانتی گراد می باشد و از فواید آن می توان به بالا بردن سیستم ایمنی بدن ( به علت شوک وارده به بدن)، گردش خون بهتر، بهبود رگ های واریسی، رفع سردردهای موضعی و جلوگیری از افسردگی اشاره کرد.
مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان با دارا بودن استخر ویژه کودکان محل مناسبی را برای شنا نونهالان در نظر گرفته است.
معیار پذیرش کودکان بر اساس خط معیاری که در داخل قسمت پذیرش ها می باشد مشخص گردیده است.
فواید ماساژ به قدری فراوان و بی‌نظیر است که به جرأت می‌توان آن را معجزه نامید. به طور کلی ماساژ به حرکات منظم، مرتب و اصولی روی لایه‌های سطحی و عمیق و بافت‌های بدن جهت تأثیر بر سیستم عصبی، عضلانی، پوست، مفاصل، عروق، تاندون‌ها و رباط‌ها به منظور افزایش عملکرد، ترویج آرامش و کمک در روند درمان یک بیماری خاص به کار می‌رود.
توضیحات بیشتر
یک حمام ترکی ترکیبی از هیدروتراپی گرم بخار است که تأثیر معجزه آسایی در هر دو وضعیت ذهنی و فیزیکی افراد دارد که می توانند از مزایای آن به طور کامل لذت ببرند. حمام ترکی ترکیبی مناسب برای کاهش استرس می باشد و واکنش های فیزیولوژیکی ناخوشایند را به لطف تاثیر آرامش بخش و تسکین دهنده ای که بخار گرم در هر دو بدن و ذهن دارد از بین می برد. حمام ترکی، پادزهر ایده آل برای تمام تنش هایی است که در طول روز کاری ایجاد می شود و هر نوع استرس را از بین می برد.
توضیحات بیشتر
فست فود و آبمیوه مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان که سعی شده است با بهترین و سالم ترین مواد غذایی و آبمیوه ها پذیرای شما میهمانان گرامی باشد.
بعد از یک شنا مفرح شما می توانید به طبقه پایین استخر مراجعه و از دستگاه های بدنسازی استفاده و روز ورزشی خود را تکمیل نمائید.
درباره ما
پرسش‌های متداول
تعرفه های ورودی
شرایط استفاده
برنامه فعالیت
Instagram
Telegram
آئین نامه انضباطی
تور مجازی
چارت سازمانی
خدمات مجموعه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کپی رایت © تمامی حقوق برای شرکت ارمغان آستارائی ( مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ) محفوظ است. حریم خصوصی |  قوانین و مقررات |  ثبت شکایات