اسامی برگزیدگان مدارس ورزشی پسران آذر ماه 1398
       آریا
  امیری نیا
           مربی : آقای واحدی نیا
              رشته دفاع شخصی
           ساعت: 18:30 تا 20:00
                       پوریا
                 رامکچی
          مربی : آقای سیاه منصور
                رشته ژیمناستیک
           ساعت: 19:00 تا 20:30
              سامان
             قربانی
              مربی : آقای لطفی
                      رشته تکواندو
             ساعت: 17:00 تا 18:30
                 رامتین
                نخعی
            مربی : آقای رحمن زاده
                       رشته فوتسال
             ساعت: 17:30 تا 19:00
                 امیر رضا
                  کمالی
                 مربی : آقای مددی
                        رشته والیبال
             ساعت: 17:30 تا 19:00
اسامی برگزیدگان مدارس ورزشی پسران آذر ماه 1398
   عرفان
    ایزدی
               مربی : آقای احدی
                 رشته تناسب اندام
           ساعت: 17:30 تا 19:00
               محمد مانی
                  رجب زاده
            مربی : آقای مددی
                  رشته والیبال
           ساعت: 16:00 تا 17:30
                یزدان
           دین پناه
            مربی : آقای سیاه منصور
                   رشته ژیمناستیک
             ساعت: 17:30 تا 19:00
                 مهدیار
                 دبیریان
            مربی : آقای سیاه منصور
                     رشته ژیمناستیک
             ساعت: 16:00 تا 17:30
                  محمد
                  رضایی
               مربی : آقای خدا دوست
                        رشته بسکتبال
             ساعت: 16:00 تا 17:30
اسامی برگزیدگان مدارس ورزشی دختران آذر ماه 1398
    تسنیم
     گلکار
             مربی : خانم غفوریان
                     رشته ژیمناستیک
           ساعت: 18:30 تا 20:00
                   رونیکا
                   نوروزی
            مربی : خانم حسن زاده
                 رشته بسکتبال
           ساعت: 16:30 تا 18:00
              سوفیا
           سماعی
               مربی : خانم حسن زاده
                      رشته بسکتبال
             ساعت: 18:00 تا 19:30
                  ریحانه
                شعبانی
                 مربی : خانم عسکری
                  رشته صخره نوردی
             ساعت: 17:45 تا 19:15
                    رونیکا
            جمشیدی فر
                 مربی : خانم زنگوئی
                         رشته ایروژیم
             ساعت: 17:00 تا 18:30
اسامی برگزیدگان مدارس ورزشی دختران آذر ماه 1398
          صبا
حاج شریفی
             مربی : خانم غفوریان
                   رشته ژیمناستیک
           ساعت: 15:30 تا 17:00
                     نگین
                     بهادر
             مربی : خانم امتیاز
                     رشته والیبال
           ساعت: 17:00 تا 18:30
                نیلیا
          اسماعیلی
                مربی : خانم زنگویی
                      رشته ایروژیم
             ساعت: 18:30 تا 20:00
                  اسماء
                 علیزاده
                 مربی : خانم اسحاقی
                     رشته تناسب اندام
             ساعت: 18:00 تا 19:30
                     آوا
                 قاسمیه
                 مربی : خانم غفوریان
                       رشته ژیمناستیک
             ساعت: 17:00 تا 18:30
اسامی برگزیدگان مدارس ورزشی دختران آذر ماه 1398
    ریحانه
  درباغی
               مربی : خانم چناری
                رشته دفاع شخصی
           ساعت: 18:30 تا 20:00
                     غزل
                     جانام
             مربی : خانم میرزائی
                    رشته کونگ فو
           ساعت: 17:00 تا 18:30
                دیانا
              صفائی
               مربی : خانم مهرپویان
     رشته هنرهای فردی و نمایشی
             ساعت: 15:30 تا 17:00
     
مهر ۹۸
     
آبان ۹۸
درباره ما
پرسش‌های متداول
تعرفه های ورودی
شیفت صبحگاهی
شرایط استفاده
برنامه فعالیت
اخبار
Instagram
Telegram
گالری تصاویر
ویدئو کلیپ
آئین نامه انضباطی
تور مجازی
چارت سازمانی
شرایط مدارس
برگزیدگان مدارس
قرارداد کارت تک جلسه ای
آزمایشگاه آب
تاسیسات
ماساژ
حمام ترکی
پارکینگ
کافی شاپ
فست فود
فیتنس فود
مهد کودک
فروشگاه ورزشی
سونا خشک
سونا بخار
جکوزی
حمام آفتاب
کمد های اختصاصی
پیامک تبلیغاتی
راهنمای خدمات آنلاین
راهنمای ثبت نام آموزشی آنلاین
رشته های آموزشی شنا
برنامه آموزشی شنا
رشته های آکادمی سلامت
برنامه آموزشی آکادمی سلامت
اسپینینگ
ایروبیک
پیلاتس
بادی بالانس
آموزشی
آموزش عمومی
آموزش خصوصی
جدول معیار
گواهینامه هنرجویان
رشته های آکادمی کودک و نوجوان
برنامه آموزشی آکادمی کودک و نوجوان
فوتسال
بسکتبال
والیبال
بدمینتون
کوهنوردی
ژیمناستیک
شطرنج
تکواندو
تنیس روی میز
 
 
کپی رایت © تمامی حقوق برای شرکت ارمغان آستارائی ( مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ) محفوظ است. حریم خصوصی |  قوانین و مقررات |  ثبت شکایات