اسامی برگزیدگان مدارس شنا پسران دی ماه 1398
                   مبین
             گرامی نیا
             مربی : آقای فیوضی
                     روزهای زوج
           ساعت: 17:00 تا 18:30
                    مهدیار
                     فانی
              مربی : آقای مردانی
                        روزهای فرد
             ساعت: 20:00 تا 21:30
                 دیانوش
           امیر سلیمانی
             مربی : آقای فیوضی
                        روزهای زوج
             ساعت: 18:30 تا 20:00
                      نیما
                   شبانی
             مربی : آقای ابراهیمیان
             ساعت: 18:30 تا 20:00
                   متین
              گرامی نیا
             مربی : آقای فیوضی
                       روزهای زوج
             ساعت: 17:00 تا 18:30
اسامی برگزیدگان مدارس شنا پسران دی ماه 1398
             آدرین
          موسوی
             مربی : آقای فیوضی
                     روزهای زوج
           ساعت: 20:00 تا 21:30
                     
                  
            
                      
            
               کیان
      قدس روحانی
             مربی : آقای مرادیان
                       روزهای زوج
             ساعت: 15:30 تا 17:00
                  پرهام
                رویان فر
             مربی : آقای مردانی
                       روزهای فرد
             ساعت: 18:30 تا 20:00
               ایلیا
             پیرایش
               مربی : آقای مرادیان
                       روزهای فرد
             ساعت: 17:00 تا 18:30
اسامی برگزیدگان مدارس شنا دختران دی ماه 1398
      السا
   امجدی
              مربی : خانم فلاح
                     روزهای زوج
           ساعت: 17:00 تا 18:30
                  پریا
           وحیدی ارشد
             مربی : خانم صفایی
                    روزهای فرد
           ساعت: 19:30 تا 21:00
               دنیا
        امینی روشن
               مربی : خانم عظیمی
                      روزهای فرد
             ساعت: 17:00 تا 18:30
                 ثمین
               صاحبکار
                 مربی : خانم ربانی
                       روزهای فرد
             ساعت: 15:30 تا 17:00
                    آنیسا
                معبودی
                 مربی : خانم سهرابی
                        روزهای فرد
             ساعت: 17:00 تا 18:30
اسامی برگزیدگان مدارس شنا دختران دی ماه 1398
     سارینا
     خسروی
          مربی : خانم فلاح
                 روزهای زوج
       ساعت: 18:30 تا 20:00
                     فاطمه
                    طیرانی
             مربی : خانم سهرابی
                     روزهای فرد
          ساعت: 18:30 تا 20:00
               کیانا
            خدادادیان
            مربی : خانم سهرابی
                   روزهای زوج
          ساعت: 17:00 تا 18:30
                    فرزانه
                   رحیمی
                مربی : خانم ربانی
                       روزهای فرد
             ساعت: 14:00 تا 15:30
                  سوفیا
                  پیرایش
                 مربی : خانم ستاری
                        روزهای زوج
             ساعت: 14:00 تا 15:30
                  مانیا
                 پوران مهر
                مربی : خانم ستاری
                        روزهای زوج
             ساعت: 15:30 تا 17:00
     
آذر ۹۸
     
آبان ۹۸
     
مهر ۹۸
درباره ما
پرسش‌های متداول
تعرفه های ورودی
شیفت صبحگاهی
شرایط استفاده
برنامه فعالیت
اخبار
Instagram
Telegram
گالری تصاویر
ویدئو کلیپ
آئین نامه انضباطی
تور مجازی
چارت سازمانی
شرایط مدارس
برگزیدگان مدارس
قرارداد کارت تک جلسه ای
آزمایشگاه آب
تاسیسات
ماساژ
حمام ترکی
پارکینگ
کافی شاپ
فست فود
فیتنس فود
مهد کودک
فروشگاه ورزشی
سونا خشک
سونا بخار
جکوزی
حمام آفتاب
کمد های اختصاصی
پیامک تبلیغاتی
راهنمای خدمات آنلاین
راهنمای ثبت نام آموزشی آنلاین
رشته های آموزشی شنا
برنامه آموزشی شنا
رشته های آکادمی سلامت
برنامه آموزشی آکادمی سلامت
اسپینینگ
ایروبیک
پیلاتس
بادی بالانس
آموزشی
آموزش عمومی
آموزش خصوصی
جدول معیار
گواهینامه هنرجویان
رشته های آکادمی کودک و نوجوان
برنامه آموزشی آکادمی کودک و نوجوان
فوتسال
بسکتبال
والیبال
بدمینتون
کوهنوردی
ژیمناستیک
شطرنج
تکواندو
تنیس روی میز
 
 
کپی رایت © تمامی حقوق برای شرکت ارمغان آستارائی ( مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان ) محفوظ است. حریم خصوصی |  قوانین و مقررات |  ثبت شکایات