Instagram Telegram
 
شرایط استفاده
برنامه فعالیت
آیین نامه انضباطی
ارمغان کارت
آموزش شنا
شرایط کلاسهای آموزشی شنا
کلاس های گروهی بدنسازی
شرایط کلاس های گروهی بدنسازی
آکادمی کودک و نوجوان
کلاس های ورزشی کودکان
گواهینامه هنرجویان
شرایط مدرسه شنا
اخبار
برگزیدگان مدارس ورزشی
چارت سازمانی
گالری تصاویر
تور مجازی
ویدئو کلیپ
 
  سالن ایزی لاین  

سالن ایزی لاین

با توجه به اینکه قرن اخیر از طرف سازمان  who  قرن سالمندان نامیده شده نیاز بیشتری به توجه دارد. کار با سالمندان نیاز به محیط آرام و با امکانات ساده دارد. ایزی لاین مجموعه ای متشکل از ۶ دستگاه برای عضلات مختلف بدن و ۶ ایستگاه جهت اجرای حرکات تکمیلی مورد نیاز است که در یک مسیر دایره ای شکل چیدمان شده اند و فرد ورزشکار تحت تعلیمات مربی که در تمام طول تمرین همراه گروه است ، ضمن گذر از هر مرحله و اجرای تمرینات دایره ای به اهداف طراحی شده در برنامه تمرین آن جلسه دست خواهد یافت. این رشته برای هر فردی مناسب است ، دستگاه های این رشته بدون نیاز به هر گونه تنظیم و یا انتخاب وزن قابل استفاده بوده و تنها تفاوت در سرعت اجرای حرکات توسط فرد ورزشکار است ، بنابراین شما می توانید در یک کلاس گروهی افراد سالخورده با محدودیت حرکتی و ضعف عضلات را در کنار ورزشکاران جوان و ورزیده قرار دهید بدون اینکه نگران آسیب دیدگی ناشی از فشار دستگاه ها باشید.

سالن ایزی لاین آکادمی سلامت ارمغان با تعداد ۹دستگاه ویژه ایزی لاین و با دکوراسیونی لوکس و آرام بخش مکان مناسبی را جهت افراد آسیب دیده، سالخورده و مبتدی فراهم آورده است.

همچنین در این سالن تجهیزات TRX نیز برای متقاضیان این رشته پرطرفدار و برای افرادی که به دنبال تفکیک عضلات و قدرتمند ساختن آن ها هستند فراهم آمده است.

     
تمامی حقوق این سایت برای مجموعه فرهنگی ورزشی ارمغان محفوظ است
در حال بارگذاری . . .